Nasze metalowe ogrodzenia panelowe

« powrót

Ogrodzenie panelowe to nowoczesne metalowe ogrodzenia składające się z powtarzalnych, dopasowanych do siebie elementów.
Zaletami takich ogrodzeń jest szerokie, uniwersalne zastosowanie, wysoka estetyka, trwałość konstukcji, bezpieczeństwo oraz wygoda użytkowania.

Pola ogrodzenia wykonane w formie paneli, mogą być wypełnione profilami zamkniętymi jak również siatką o różnej grubości drutu.
Ramy do siatek mogą być w łuku lub proste. Montowane mogą być do słupów betonowych, murowanych z klinkieru, jak i metalowych.

Mają Państwo szeroki wybór koloru, kształtów i wzorów, ale najlepiej ogrodzenie panelowe wybierać w jednym wzorze wszystkich części, ponieważ wtedy nasze ogrodzenie panelowe nabiera elegancji. W naszej ofercie ogrodzeń panelowych znaleźć można ogrodzenia o różnych wysokościach.
Są one malowane proszkowo w różnych kolorach lub ocynkowane. Kolorystyka ogrodzeń panelowych też może być dowolna, chociaż nowoczesne trendy stawiają na naturalność.

Ogrodzenie panelowe to proste, nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie. Pasują przede wszystkim do modnych i nowoczesnych budynków. Dla domów nawiązujących do tradycji tworzą neutralne, nienarzucające się ramy. Lekkie i ażurowe przęsła tych ogrodzeń nie zasłaniają domu ani ogrodu.
Oprócz posesji prywatnych panele znajdują także zastosowanie jako ogrodzenia w obiektach takich jak: zakłady produkcyjne, hale, magazyny,  obiekty sportowe, tereny wojskowe, parkingi, place rekreacyjne.

W wersji podstawowej są to panele z wypełnieniem z siatki stalowej. Jest dyskretna, niemal niewidoczna, nie zwraca na siebie uwagi.
Lekka forma ogrodzenia z paneli sprawdza się tam, gdzie nie chcemy tworzyć pełnego muru ani wysokiego parkanu, a jedynie zaznaczyć granice posesji. Siatka ogrodzeniowa służy jako podpórka dla roślin pnących, które mogą się stać naturalną ozdobą przęseł.

Typowe ogrodzenia panelowe składają się z prostych metalowych prętów w układzie poziomym lub pionowym przytwierdzonych do elementów poprzecznych nadających całości sztywność i stabilność. Ogrodzenia panelowe produkujemy razem z furtkami i bramami, dzięki czemu tworzą kompletny estetyczny system.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Doradzimy i wycenimy Twoją inwestycję.

 

Nasze przykładowe ogrodzenia panelowe:

Galeria ogrodzeń panelowych wykonanych przez nas: 


do góry
WYSTAW NAM OPINIĘ


wersja mobi
 
Metaloplastyka M. Zeszot

ul. Wiosenna 7, SPEDYCJA PKP 1
70-807 Szczecin

kom. 502 524 664, 505 170 293

tworzenie stron www Szczecin - CMS