Metalowe balustrady balkonowe, schodowe, tarasowe, barierki i poręcze.

« powrót

Dla całkowitego wykończenia domu proponujemy Państwu dobranie metalowych balustrad, będących jednocześnie efektownym dodatkiem oraz integralną częścią każdego domu.

Nasza Firma wykonuje warianty wewnętrzne, zewnętrzne oraz balkonowe, które swoim stylem odpowiadają całej aranżacji domostwa Klientów.

Metalowe balustrady zewnętrzne dzięki efektownym detalom idealnie komponują się z ogrodzeniem. Wariant ten powinien przede wszystkim nawiązywać swoim stylem do bramy. Wystarczy jeden wspólny motyw, ale można również stworzyć dwa produkty bardzo podobne do siebie.

Tak pomyślany układ na zewnątrz domu sprawi, że będzie on wyglądał spójnie i będzie stanowił doskonałą bazę do dalszej aranżacji przestrzeni.

Metalowe balustrady wewnętrzne wykonujemy głównie wg upodobań Klientów, ale również w taki sposób, aby zgrywały się z wystrojem wewnątrz domu.
W zależności od preferencji Klienta wykonujemy balustrady bardziej i mniej ozdobne okrągłe lub kwadratowe pręty, fantazyjne detale w różnych kształtach. Możliwości personalizacji jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od indywidualnego gustu Klienta.

Dysponujemy szerokim wyborem różnorodnego materiału ozdobnego, z którego wykonujemy nasze balustrady metalowe. Jak mogą Państwo zobaczyć poniżej, realizujemy zlecenia na produkty w różnych stylach czy kolorach. Wykorzystujemy pręty okrągłe, kwadratowe, profile oraz różne detale, takie jak liście, kwiaty itp.

Nasze balustrady metalowe mają także różne kształty i rozmiary, przy ich tworzeniu zawsze kierujemy się oczekiwaniami naszych Klientów, których zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Wszystko to po to, aby nasze wyroby idealnie pasowały do wnętrza, zamysłu Klienta i były oryginalne oraz niepowtarzalne. Dbamy również o to, by poza pięknym wyglądem zapewniały również bezpieczeństwo domownikom.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Doradzimy i wycenimy Twoją inwestycję. 

Poniżej przedstawiamy tabelę przykładowych balustrad.

TYP

WYSOKOŚĆ

SZEROKOŚĆ

WAGA

RODZAJ

BA-153 1,3 m
3,3 mb
128 kg
balkonowa
BA-154 1,1 m
5,5 mb
175 kg
schodowa
BA-161 1,2 m
2,1 mb
82 kg
okienna
BA-166 1,3 m
4,7 mb
189 kg
wypełniona
BA-171 1,4 m
5,8 mb
254 kg
ozdobna

 

Galeria balustrad metalowych wykonanych przez nas:

 1  2  3  4  5   >  ...  >>   «»

Model BA-150
Balustrady balkonowe zewnętrzne,
Model BA-153
Balustrady wewnętrzne,
Model BA-154
Model BA-155
Model BA-156
Balustrady balkonowe kute,
Model BA-157
Model BA-158
Model BA-159

 1  2  3  4  5   >  ...  >>   «»


do góry
WYSTAW NAM OPINIĘ


wersja mobi
 
Metaloplastyka M. Zeszot

ul. Wiosenna 7, SPEDYCJA PKP 1
70-807 Szczecin

kom. 502 524 664, 505 170 293

tworzenie stron www Szczecin - CMS