Nasze metalowe ogrodzenia kute

« powrót

Ogrodzenia kute charakteryzują się subtelnym wykonaniem. Stosuje się w nich metalowe pełne pręty, kute na gorąco, gięte w łuki.
Ogrodzenia zakończone są zazwyczaj grotami w formie kul lub szpiców i  zagęszczone różnymi elementami ozdobnymi (eski, kwiatki, liście, rozety, szlaczki górne i dolne).
W ogrodzeniach kutych zarówno pręty, płaskowniki lub profile zamknięte mogą być fakturowane - tzw. ozdobne.  Stosuje się też płaskownik dwugarbny tzw. hespa.

Ogrodzenia kute to najbardziej klasyczna forma ogrodzenia, którego formę dopasować można do indywidualnych wymagań Klienta. Kute metalowe ogrodzenia mają piękny wygląd oraz wysoką jakość i trwałość. Wilele lat praktyki pozawala nam mieć pewność, że możemy stworzyć każde ogrodzenie kute, nawet w nietypowej formie i kształcie.

Ogrodzenia kute dobrze się sprawdzają tam, gdzie trzeba zrobić łagodne łuki lub zaokrąglenia. Z reguły ogrodzenia kute to strzeliste pręty (nazywane też tralkami) zakończone ozdobnymi grotami. Ilość i rodzaj elementów dekoracyjnych zależy oczywiście od wyboru, ale należy pamiętać, by z dekoracyjnością nie przesadzać.

Ogrodzenia kute zrobione na indywidualne zamówienie będą niepowtarzalne i sprawią, że ogrodzenie będzie optycznie lżejsze. Jak wszystkie nasze ogrodzenia metalowe przęsła są ocynkowane i pomalowane proszkowo w kolorze wybranym przez Klienta.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Doradzimy i wycenimy Twoją inwestycję.

 

Nasze przykładowe ogrodzenia panelowe:

Galeria ogrodzeń panelowych wykonanych przez nas: 

 do góry
WYSTAW NAM OPINIĘ


wersja mobi
 
Metaloplastyka M. Zeszot

ul. Wiosenna 7, SPEDYCJA PKP 1
70-807 Szczecin

kom. 502 524 664, 505 170 293

tworzenie stron www Szczecin - CMS